![](https://static.wixstatic.com/media/7430f5_653235a7990149c095c5c18c3306634a~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/7430f5_653235a7990149c095c5c18c3306634a~mv2.jpg)
Σήμερα ξύπνησα με διάθεση mint. Ήθελα όπωσδήποτε να βάψω νύχια σε αντίστοιχη απόχρωση.
Δεύτερο σκέλος της ιδέας / πειραματισμού : ήθελα να δω τι γραμμές μπορώ να πετύχω με τα βουρτσάκια από τα μανό μου. Προφανώς όχι και τις καλύτερες, αλλά για αφηρημένο αποτέλεσμα αρκούν!
![](https://static.wixstatic.com/media/7430f5_7b4620b661f84ec291fbda1c79335671.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/7430f5_7b4620b661f84ec291fbda1c79335671.jpg)
Άλλο ένα τσεκάρισμα στο βουρτσάκι του μανό : τι στάλες μπορεί να μου δώσει για να τις σχεδιάσω με οδοντογλυφίδα; Αρκετά χοντρές ώστε να μου βγει πλατύ και το σχέδιο.
![](https://static.wixstatic.com/media/7430f5_eb5123f994b64f7fb36a2842c54f29bc.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/7430f5_eb5123f994b64f7fb36a2842c54f29bc.jpg)
It's ok!
![](https://static.wixstatic.com/media/7430f5_e42d69ce45154f8fba6ea2289ff870a3.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/7430f5_e42d69ce45154f8fba6ea2289ff870a3.jpg)
Πρασινοκατάσταση λοιπόν! Με μία μικρή δόση χρυσού..
![](https://static.wixstatic.com/media/7430f5_2effd9207da94901af982676eb70f93f.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/7430f5_2effd9207da94901af982676eb70f93f.jpg)